Juniori Istre 1961 izjednačili u sudačkoj nadoknadi

Juniori Istre 1961 izjednačili u sudačkoj nadoknadi-91929

ISTRA 1961 : HAJDUK 1:1
Juniori Hajduka su bili bolji od Istre 1961, imali su sve u svojim nogama punih 90 minuta, ali onda jedna polukontra Istre 1961 donosi Puljanima bod. Naime, Vidović je primio jednu loptu na 20 metara od gola Hajduka, odlično je na lijevoj strani poslužio Matkovića, koji ulazi u kazneni prostor i preciznim udarcem gađa mrežu Splićana.

Istra 1961 se odlučila braniti tijekom cijele utakmice, Hajduk je napadao, ali jalovo, sve do 57. minute kada Šarić prolazi i golmana Majkića i Petrovića, te iz mrtvog kuta pogađa za vodstvo. Hajduk je još jednom u prvom poluvremenu pogodio prečku, a u drugom dijelu su osim Šarića, još 2-3 puta Splićani ušli u kazneni prostor, ali uglavnom bezuspješno. Istra 1961 je zaigrala dobro nakon 74. minute, kada je Toni Burić opalio sa dvadesetak metara, ali zamalo preko gola, i to kao da je bio okidač, a i zamjene Matković, Vidović, Čolić, Paez Gil kao da su donijele novi vjetar u leđa pulskih nogometaša, koji su na kraju poslije postignutog gola, krenuli i po pobjedu, ali nije bilo dovoljno vremena.

Istra 1961 : Hajduk  1:1 (0:0), Strijelac: 0:1 Šarić (57), 1:1 Matković (90)

Istra 1961: Majkić, Najhart, Burić, Dujmović, Ramadani, Šverko, Petrović, Bernobić, Golja, Shehu, Perić-Komšić (još su igrali:  Paez Gil, Rosić, Čolić, Vidović, Matković)
Hajduk: Baždarić, Iličić, Vujčić, Radić, Brnić, Giljanović, Bajić, Čuić, Šarić, Rosić, Dellova (još su igrali: Jenjić, Dalyanoglu, Tolaj)