Jokić u sudačkoj nadoknadi donio tri boda Brodograditeljima

Jokić u sudačkoj nadoknadi donio tri boda Brodograditeljima-101648

III HNL ZAPAD – 11. KOLO: ULJANIK – NOVIGRAD 3:2
Prvo poluvrijeme je pripalo domaćinu koji je golovima Blaškovića i Jokića poveo s 2:0. Nakon toga Novigrad se budi i prvo preko Topića u 42. minuti smanjuju rezultat, da bi u 89. minuti šokirali Uljanik golom Bijelića. Ipak u sudačkoj nadoknadi Sebastijan Jokić bježi gostima i zabija za 3:2.

III HNL ZAPAD – 11. KOLO

ULJANIK – NOVIGRAD 3:2 (2:1), Strijelci: 1:0 Blašković 6´, 2:0 Jokić 35´, 2:1 Topić 42´, 2:2 Bijelić 89´, 3:2 Jokić 90+1

ULJANIK: Kraljević, Radetić, Kudić (od 86. Agaj), Ilinčić (od 62. Verk), Jelenić, Jokić, Blašković (od 69. Geromella), Zgrablić, Lazendić, Siljan, Matić.

NOVIGRAD: Nicoletti, Rivelino, Pamić, Bučić, Osmanković, Malkić, Miškulin (od 84. Petrović), Bijelić, Salihić (od 46. Mohenski), Dukađin, Topić.
Trener: Ivan Matić