Još jedna pobjeda pulskih odbojkašica

OTP BANKA- ŽOK OSIJEK 3:0
U Sportskom centru Mirna u odličnoj atmosferi odbojkašice OPT Banke osvojile su bodove u susretu protiv ekipe ŽOK Osijeka. Domaće odbojkašice bodrene od strane 200-njik gledatelje odigrale su još jedan dobar susret. Prvi set Bankarke su dobile s 25-18, igralo se dinamično dobro i u napadu i na mreži. Drugi set bio je još uvjerljiviji tako da su gledatelji uživali u igri domaćih odbojkašica i set je završen s visokih 25-15 za domaće odbojkašice. U trećem setu došlo je do razumljivog pada u igri ,no domaće su odbojkašice i ovaj set završile u svoju korist s 26-24. Kompletan prihod s utakmice biti će uplaćen  u humanitarne svrhe, točnije pulskom Down centru. Pohvale upravi i igračicama, na rezultatu ali i na ovoj lijepoj i humanoj gesti. (M.Angelini)