Jadran u Poreču s 4:0 deklasirao Orijent 1919

Jadran u Poreču s 4:0 deklasirao Orijent 1919-62088

JADRAN : ORIJENT 1919 4:0
Porečki Jadran ni nakon sedam odigranih kola u Međužupanijskoj ligi Nogometnog središta Rijeka nije osjetio gorčinu poraza. Pred domaćim navijačima, bez nekog velikog napora na igralištu Velog Jože potopljen je Orijent 1919. Unaprijed očekivana zatvorena igra gostiju probijena je golom Marka Kepčije u ranoj fazi prvog poluvremena. Nakon njega na scenu stupa Enis Šoškić koji na izdisaju 45 minute igre postavlja rezultat na 2:0. U nastavku utakmice, a nakon isključenja Leona Kuduzovića koji je uistinu krvnički i nepromišljeno ušao iza leđa u zglob Franje Ereiza sucu Zoranu Vasiljeviću iz Fažane nije preostalo ništa drugo nego da ga pošalje na prijevremeno hlađenje.

Minus u igraču i nemoć na terenu gostiju, Porečani su zaokružili sa dva nova gola Enisa Šoškića. Ono što može vesiliti trenera Porečana Ivana Kukučku je lako dolaženje u šanse za gol koje su ovoga puta gurnute u vjetar. Kada smo pitali trostrukog strijelca Enisa Šoškića da prokomentira golove i pobjedu odgovor je bio "Ma nisam ja tu bitan. Važna je momčad. danas sam ja bio strijelac sutra će to biti netko drugi. U svakom slučaju čestitam momcima na pobjedi".  Rex