Izvrsni rezultati natjecateljica KSRG Gazela

29. SVIBANJSKI TURNIR U ZAGREBU
Dana 30. i 31. svibnja održan je 29. Svibanjski turnir u Zagrebu na kojem su nastupile članice Kluba ritmičke gimnastike "Gazela" iz Pule. U subotu su naš Klub predstavljale po rasporedu  natjecateljice A programa, kadetkinja Matea Adrić te juniorka Nora Pacenti. Matea Adrić osvojila je zapaženo 3. mjesto u vježbi s vijačom.
U nedjelju se, naime, u sklopu Svibanjskog turnira održalo natjecanje u B i C programu na kojem su također ostvareni zapaženi rezultati. U B programu u kategoriji MINI nastupila je Paola Drandić s osvojenim 4. mjestom u vježbi bez rekvizita, dok je Hana Radovanović u kategoriji juniorki osvojila 2.mjesto u vježbi s vijačom, 2.mjesto u vježbi s trakom te je u ukupnom poretku također osvojila srebrnu medalju.
U grupnim vježbama C programa u kategoriji 5. razred i mlađe sa loptama nastupile su: Lea Orlić, Nina Milovanović, Andrea Brlas i Valeria Milanović te se okitile srebrnom medaljom. U kategoriji 8. razred i mlađe nastupile su: Aleksandra Košta, Lucija Grofelnik, Paola Štros, Korina Lajić i Hana Softić koje nisu odudarale od svojih kolegica i time zauzele 2. mjesto.
Ostvarenim smo rezultatima prezadovoljni i nadamo se da će nas sreća pratiti i na državnom prvenstvu 13. lipnja u Zagrebu. (REX)