Istra 1961-Trogir 2:0

POBJEDA VERUDEŽA

Pulski Istra 1961 pobijedila je danas na stadionu Veruda ?vrstu mom?ad Trogira sa 2:0. Utakmica je zapo?ela minutom šutnje za tragi?no stradalu obitelj Voškion. Istra 1961 je utakmicu otvorila prili?no žustro pa je tako Andro Švrljuga doveo doma?ine u vodstvo od 1:0. U nastavku smo gledali prili?no nezanimljivu utakmicu, a ve?ina toga se dešavalo na sredini terena. Istra 1961 je u nastavku utakmice još jednim golom osigurala pobjedu i sve osim tri osvojena boda i prve drugoligaške pobjede trenera Elvisa Scorie brzo ?e pasti u zaborav. Hrvatski dragovoljac teže nego se o?ekivalo pobijedio je Marsoniju sa 2:1, dok je vode?a Croatia Sesvete još ju?er pobijedila Slavonca u gostima sa 0:1. Odnos na tablici ostao je isti, vodi Croatia, a Istra 1961 je tre?a iza Hrvatskog dragovoljaca, za vode?im Sesve?anima puležani zaostaju ?etiri boda. (N.M.)