Ve? u ?etvrtoj minuti, još dok se gledatelji nisu ni smjestili na tribinama, furiozna Istra 1961 vodila je s 2:0. Goste je na?eo u drugoj minuti Igor Žikovi?, a samo dvije minute kasnije izvanredni Saša Šest dovodi doma..."/>

Istra 1961 ponizila Segestu s 5:1

"PREGAŽENI" GOSTI ZA ?ETIRI MINUTE
Ve? u ?etvrtoj minuti, još dok se gledatelji nisu ni smjestili na tribinama, furiozna Istra 1961 vodila je s 2:0. Goste je na?eo u drugoj minuti Igor Žikovi?, a samo dvije minute kasnije izvanredni Saša Šest dovodi doma?ine u vodstvo od 2:0. Gosti su nakon pretrpljenog šoka morali sve karte baciti u napad, pa su doma?ini do kraja poluvremena s još dvije majstorske kontre golovima debitanta Zeki?a u 28. minuti i Šesta u 39. minuti otišli na odmor s visokih 4:0. Odli?nu atmosferu na tribinama dodatno su popravljali i Demoni, kojih unato? ?injenici da je radni dan nije manjkalo ni na ovoj utakmici. U drugom dijelu Istra 1961 skroz je umirila utakmicu pa je tako u 48. minuti nakon odli?nog slobodnog udarca Žikovi?a, gostuju?i obrambeni igra? Kova?evi? sam zatresao vlastitu mrežu, za 5:0 doma?ina. Po?asni gol za Segestu postigao je Lon?ar u 76. minuti. Doma?ini za sada suvereno kora?aju drugom ligom i iz utakmice u utakmicu dižu formu. Na samom kraju utakmice došlo je do manjeg incidenta izme?u Demona i pulske policije, no situacija se vrlo brzo primirila. (N.M./V.V.)