Istra 1961 uvjerljiva protiv Rijeke-VIDEO

ISTRA 1961 - RIJEKA 2:0
Nogometaši Istre 1961 trijumfalno su završili drugi dio sezone i osigurali opstanak u 1. HNL. U današnjoj utakmici, u svojevrsnom susjedskom derbiju nadvisili su momčad Rijeke s uvjerljivih 2:0. U prvom dijelu utakmice domaći nogometaši su se trudili, no bez ikakvog rezultata. Bilježimo tek šansu Asima Šehića u 25. minuti kada je pucao s nekoliko metara no lopta je prohujala iznad vratnice.
U nastavku utakmice u 57. minuti Mislav Anđelković je uspio s ruba kaznenog prostora nekako ugurati loptu u mrežu. Na tribinama stadiona Veruda je u tom trenutku došlo do eksplozije oduševljenja. Najbolji igrač utakmice Asim Šehić u 70. minuti pogađa za konačnih 2:0 nakon penala za kojeg se sam i izborio. Ovo je petnaesti gol drugog strijelca lige Asima Šehića. Prepune tribine pulskog stadiona Veruda ovacijama su pozdravile nogometaše i njihovog stratega Zorana Vulića kojeg su zajedničkim skandiranjem pozvali da ostane trener i sljedeće sezone . (REX/foto M. Angelini)