Istra 1961 tricom ispratila Moslavinu

ISTRA 1961:MOSLAVINA 3:0
Nogometaši Istre 1961 napokon su danas na Verudi odigrali utakmicu bez rezultatske neizvjesnosti. Pobijeđena je slabašna Moslavina koja kući odlazi s tri „laka komada“ u mreži vratara Krizmanića. Domaćini su poveli golom pouzdanog Hasana Kacića (foto1) u 17.minuti utakmice,a do kraja poluvremena domaćinu imali još nekoliko izglednih prilika koje nisu uspjeli pretvoriti u gol. Drugi gol je postigao Asim Šehić u 65.minuti što je njegov treći gol od kada se iz Slaven Belupa vratio u Istru 1961. Gol za 3:0 postigao je Ševko Okić u 90. minuti. Ovaj mladi napadač  se iz utakmice u utakmicu polako vraća u formu, a protiv Moslavine je na teren ušao umjesto Pilipovića te se nakon dužeg posta ponovno upisao među strijelce. Rutinska pobjeda Istre 1961 za držanje priključka s vodećima. (M.Angelini)