Istra 1961 pobjednik Croatia zimskog kupa

ISTRA 1961-KAPOSVAR 3:2
Istra 1961 je u dobroj nogometnoj predstavi u finalu Croatia zimskog kupa pobijedila mađarski Kaposvar sa 3:2. Prvu priliku domaćina bilježimo već u trećoj minuti kada Bodrušić silovito s 25 metara pogađa gornji dio grede. Istra 1961 povela je u 14. minuti kada nakon asistencije Švrljuge gol postiže Ševko Okić. Nakon toga bilježimo mrtvu šansu Boška Stupića u 28. minuti koji potpuno sam pogađa golmana Kaposvara. Tomas Gruz glavom poravnava u 32. minuti što je svojevrsna kazna za propuštene prilike domaćih. Istra 1961 u ponovno vodstvo dolazi u 62. minuta kada sudac nakon prekršaja nad Roceom dosuđuje kazneni udarac kojeg u zgoditak pretvara Paolo Grbac. Nakon udaraca Župana u 72. minuti gol za 3:1 postiže Goran Roce , a u 78. minuti sam prema golu gostiju krenuo je Alimi koji šutira pokraj gola. Kaposvar smanjuje na 3:2 euro golom Srđana Stanića u 84. minuti. Istra 1961 je u samom finišu utakmice imala još jednu stativu no rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.Istra 1961 je igrala u sastavu-Lovrić, Deak, Švrljuga (Marković), Bodrušič (Kacić), Prelčec (Grbac) Stranatić, Barišić (Pauletić) Stupić (Roce) Okić, Tadić, Mašić (Alimi). Teće mjesto osvojila je ekipa Intera koja je pobjedila Željezničar s 2:1. (M. ŠEGOTA/FOTO:MANUEL ANGELINI)