Istra 1961 pobjedila Lokomotivu i osvojila 7. Arena Cup

ARENA CUP, 2. KOLO: ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA 1:0, ŠIBENIK - MEĐIMURJE 5:0
U prvoj utakmici 2. kola Arena Cupa sastali su se Šibenik i Međimurje, a prvoligaš iz Šibenika upisao je uvjerljivu pobjedu od 5:0. Mrežu Čakovčana u 36. je minuti načeo Pandža, a do kraja prvog dijela zabio je i Prince. U nastavku su golove još postigli Alvaro Martin, te dva puta Sahiti.

U drugoj utakmici je Istra 1961 golom Gržana u 12. minuti iz kaznenog udarca pobijedila Lokomotivu. Bila je to na momente prava prvenstvena utakmica, s puno borbenosti i s čak osam žutih kartona. Domaći su zasluženo pobijedili, jer su bili bolja momčad od Lokosa, a pogotovo su dobro igrali u prvih 60 minuta, da bi se igra nakon hokejaških izmjena ipak razvodnila. Od domaćih igrača iznenadili su nas svojim dobrim rolama Navarro i Gyu, koji nisu imali velike prilike za igranje u prvom dijelu prvenstva.

Istra 1961 je tako pobjedama nad Šibenikom i Lokomotivom praktički osvojila ovogodišnji Arena Cup, a i pokazala da se nalazi u solidnoj formi, a svaka pobjeda bi trebala značiti veliki plus za samopouzdanje. U subotu Puljani igraju u Medulinu protiv Međimurja u 14,30 sati.

REZULTATI 2. KOLA:

ŠIBENIK - MEĐIMURJE  5:0 (2:0) Strijelci: 1:0 Pandža (36), 2:0 Prince (44), 3:0 Martin (63), 4:0 Sahiti (70), 5:0 Sahiti (80-11m)

Šibenik: Rogić, Kvesić, Pandža, Pačić, Bilić, Mena, Jurić, Alimi, Bulat, Prince, Ćurić (još su igrali: Labrović, Sahiti, Martin, Nikola Rak, Niko Rak, Todoroski, Španja, Batarelo, Grdić, Mina, Laća).

Međimurje: Jasenović, Palić, Hranilović, Hajdinjak, Marcijuš, Radošević, Igrec, Havelka, Mamić, Jakupak, Zanjko (još su igrali: Gabrić, Dukić, Bacinger, Prenkpalaj, Radiković, Novak, Stojko, Hišić, Jevšenek, Vrbanić, Stajev, Kuzminski).

ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA 1:0 (1:0), Strijelac: 1:0 Gržan (12-11m)

Istra 1961: Juric, Navarro, Einar, Tomašević, Sergi, Blagojević, Perera, Vuk, Gržan, Špoljarić, Fuentes (još u igrali: Paus-Kunšt, Hujber, Kim, Gyu, Sane, Ivančić, Lončar, Halilović, Vojković, Lisica, Miljanić, Perković)

Lokomotiva:  Hendija, Milikji, Kovačić, Šimić, Papadopoulos, Cokaj, Pivarić, Aliyu, Chajia, Đira, Kallaku (još su igrali: Santini, Marković, Jelavić, Sammir, Čeliković, Marić, Osmanković, Brezina, Kim, Lešković, Acquah).