Istra 1961 pobijedila u Velikoj

KAMEN INGRAD:ISTRA 1961 1:2
Istra je kao što se i o?ekivalo upisala tri boda na gostovanju kod posustalog Kamen Ingrada, no gosti su kao i uvijek do sada u utakmicama s Veli?anima do pobijede došli uz dosta muke.U redovima Istre 1961 raspucao se Goran Roce koji ve? drugu utakmicu za redom postiže gol, ovaj u Velikoj postigao je u 13 minuti i to za 0:1.Drugi gol za goste iz Pule postigao je Andro Švrljuga u 52. minuti.Gol za doma?ine postigao je Peji? u 72. munuti Suspendirani trener Istre 1961 Elvis Scoria tvrdio je i prije utakmice da su doma?ini tradicionalno neugodan protivnik za Istru 1961 i da su ovo vrlo teške utakmice, jer su bodovi unaprijed upisani te kako bi svaki kiks bio poguban za još uvije neugasle prvoligaške ambicije. (N.M.)