Istra 1961 i Michael Jordan Nkololo odlučili su raskinuti ugovor

Istra 1961 i Michael Jordan Nkololo odlučili su raskinuti ugovor-96371

REPREZENTATIVAC KONGA JE ZA ISTRU 1961 UPISAO SAMO 101 MINUTU
Istra 1961 i Michael Jordan Nkololo odlučili su raskinuti ugovor, te tako završiti dosadašnju suradnju. Nkololo je kroz svoju karijeru nastupao za LB Châteauroux, Clermont Foot, SM Caen, Stade Laval, a prošlu sezonu proveo je u rumunjskom Hermannstadtu. Za reprezentaciju Konga nastupio je 5 puta, a postigao je i 2 pogotka.

Za Istru 1961 je nastupio samo na dvije utakmice i to u Osijeku kad je u porazu 1:0 zaigrao zadnjih 26 minuta, dok je prvi put u početnoj postavi bio u Zaprešiću gdje je u porazu protiv Intera sudjelovao 75. minuta, s time da je kod njegovog izlaza rezultat još bio 1:1.

Nakon što nije došao na jutarnji trening poslije utakmice s Hajdukom, razočaran što nije igrao, trener Cvitanović je izjavio da na njega više ne računa.