Istarski učenici osvojili prvo i treće mjesto u najvećem online natjecanju u znanju!-117309

IZZI KVIZZI
Prvi put u Hrvatskoj, od 22. ožujka do 6. svibnja, održano je najveće online natjecanje u znanju za učenike razredne nastave - Izzi Kvizzi, u kojem je sudjelovalo 12 000 učenika iz gotovo 900 razreda diljem Hrvatske.

Finale IZZI Kvizzija održalo se od 3. do 6. svibnja, a u njemu je sudjelovalo deset najboljih razreda u svakoj generaciji (1.- 4. razred),

U finalu su sudjelovali učenici iz OŠ Poreč te osvojili 1. mjesto u kategoriji 1. razreda te učenici iz OŠ Marije i Line, Umag koji su osvojili 3. mjesto u kategoriji 4. razreda.

Najveće online natjecanje u znanju održava se na hrvatskoj digitalnoj pltformi IZZI koju je izdavač Profil Klett otvorio besplatno svim učiteljima i učenicima u Hrvatskoj usred pandemije Koronavirusa.