Flavia Paliaga treća u Daruvaru

Flavia Paliaga treća u Daruvaru-82420

''KARATE DARFEST''
Protekle je subote, odnosno 14. listopada u Daruvaru održan međunarodni karate turnir 17. po redu ''Karate Darfest''. Na turniru se okupilo 418 natjecatelja iz 49 klubova i 4 države (BiH, Hrvatska, Mađarska, Slovenija).

Jedina predstavnica Karate kluba FINIDA bila je Flavia Paliaga koja je nastupila u izvođenju kata u kategoriji mlađih kadetkinja i kadetkinja. Flavia je odradila još jedan sjajan nastup i pokazala kontinuiran napredak i neupitnu kvalitetu. U kategoriji mlađih kadetkinja Flavia se probila do polufinala te je nakon još jedne pobjede u repasažnom susretu zauzela 3. mjesto. U starijoj uzrasnoj kategoriji Flavia je suvereno sa tri čiste pobjede stigla do finala, osvojila prvo mjesto i pokazala da je najbolja u kategoriji.