Finida uspješna i na Opatija kupu 2009

DVA ZLATA ZA REANU RADOVČIĆ I ZLATO ZA PAULU TURKOVIĆ
Na 9. OPATIJA KUPU 2009., međunarodnom karate turniru, održanom 17.05..2009. u Opatiji i na kojem se okupilo 270 natjecatelja iz 34 kluba Slovenije, BiH i Hrvatske, karate klub ''Finida'' iz Poreča  nastupio je sa 5 natjecatelja u borbama i izvođenju kata te osvojio 7 medalja: 3 zlatne, 2 srebrne i 2 brončane (sve u borbama). Dvije zlatne medalje, osvojila je Reana Radovčić, koja je nastupila u dvije uzrasne kategorije: učenice – 36kg i mlađe kadetkinje – 40kg. Paula Turković se izborila za zlatnu medalju u kategoriji učenica – 32kg, dok se  u kategoriji mlađih kadetkinja – 40kg plasirala na drugo mjesto, te tako osvojila srebrnu medalju.Također srebrnu medalju, u kategoriji kadetkinja + 54kg , zasluženo je ponijela kući Renata Gazibarić, koja je još nastupila i u kategoriji mlađih kadetkinja preko 55kg, gdje se uspješno izborila za treće mjesto i brončanu medalju.Valentin Gazibarić, se u kategoriji juniora + 76kg  uspio plasirati na treće mjesto i osvojiti brončano odličje. Za brončanu medalju, ali u izvođanju kata, još se borila, mlađa kadetkinja Jelena Grujičić, koja je nažalost izgubila i tako se morala zadovoljiti nezahvalnim petim mjestom (Karate klub ''Finida'' )  .