Finida na međunarodnom karate turniru osvojila zlato, srebro i broncu

Finida na međunarodnom karate turniru osvojila zlato, srebro i broncu-73655

TRBOVLJE 2016
Protekle je subote, 3. prosinca u slovenskom Trbovlju  održan 44. međunarodni karate turnir, ‘’TRBOVLJE 2016’’. Na turniru je nastupilo 14 Europskih  država i 559 natjecatelja iz 78 klubova.

Karate klub FINIDA odlično je odradio još jedan međunarodni nastup osvojivši jednu zlatnu, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Cicibanka, Marija Šimunović, nastupila je u izvođenju kata u dvije kategorije, cicibanke open i cicibanke 8. – 6. kyu. U kategoriji cicibanke 8. – 6. kyu, Marija je ubjedljivo svladala sve svoje protivnice i zasluženo osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju, dok je u kategoriji cicibanke open, u finalnom nastupu izgubila i osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

Za treću medalju brončanog sjaja pobrinuo se Amir Rešidović u kategoriji veterana