Žetva medalja Karate kluba Lav

RIJE?KI  «DELTA KUP 2007» VRLO USPJEŠAN ZA ISTARSKE KARATISTE
U subotu, 29.09.2007. U Rijeci je održan tradicionalni karate turnir « DELTA KUP 2007 » na kojemu je sudjelovalo 220 natjecatelja iz 28 klubova Slovenije i Hrvatske.Me?u njima je vrlo uspješno nastupilo 7 natjecatelja Karate kluba « Lav » iz Pule i iz Medulina osvojivši 6 medalja ( 1 zlatnu, 2 srebrne i 3 bron?ane ).Maja Pavlovi? iz Pule je osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar nastupivši u kategoriji u?enica do 55 kg.  Druga mjesta i srebrne medalje su osvojile Jelena Stijepi? iz Pule u kategoriji u?enica preko 55 kg i Aleksija Stani?i? iz Medulina u kategoriji mla?ih kadetkinja preko 60 kg. Tre?e mjesto i bron?anu medalju je osvojila Medulinka Ardiana Kajtazi u kategoriji u?enica do 45 kg. Maja Britvi? je nastupila u dvije kategorije, u?enica preko 55 kg i mla?ih kadetkinja preko 60 kg. U obje je kategorije osvojila tre?e mjesto i bron?anu medalju. Mla?a u?enica Dijana Tanushaj i u?enica Aleksa Stani?i? iz Medulina zaustavljene su u prvim borbama i tako su ostale bez medalje.(IP)