Šest lakih komada (VIDEO)

ISTRA 1961: MARSONIA 6:0
Veudeži su deklasirali goste iz Slavonskog Broda i nastavili niz izvrsnih igara u ovom prvenstvu. Istra 1961 koja je i ovaj put imala dvanaestog igra?a u vjernim Demonima,  nakon prvog poluvremena vodila je sa 4: 0. Goste je na?eo Almir Halilovi? u petoj i dvadeset petoj minuti ,da bi  raspoloženi Zoran Zeki? golovima u tridesetoj i ?etrdeset drugoj minuti dotukao goste.
Drugo poluvrijeme kao i u prijašnjim utakmicama lider druge lige Istra 1961, odigrala je sa pola snage što je bilo dovoljno za još dva gola koje su postigli Zoran Zeki? po tre?i put danas u šezdeset i osmoj te pred sam kraj utakmice izvrsni Igor Žikovi? u osamdeset i petoj minuti. Sve pohvale doma?inima na još jednoj odli?noj utakmici. (N.M.-V.V.)