Dvoboji sudionika vojne vježbe „Štit 15“ s domaćinima

Dvoboji sudionika vojne vježbe „Štit 15“ s domaćinima-57592

ORUŽANE SNAGE HRVATSKE I SLOVENIJE PROTIV PREDSTAVNIKA OPĆINE MEDULIN
U sklopu međunarodne vojne vježbe „Štit 15“ na igralištu sportskog centra u Premanturi prošle nedjelje u 18 sati održana je prijateljska utakmica između predstavnika Oružanih snaga Republike Hrvatske i Oružanih snaga Republike Slovenije protiv predstavnika Općine Medulin. Utakmica s dva poluvremena po 30 minuta nije bila nimalo laka, a završila je rezultatom 4:3 u korist gostiju. Naime, pripadnici oružanih snaga obiju vojski došli su spremni i s puno volje, tako da domaćinima nije bilo lako nositi se s protivnikom. Utakmicu je korektno sudio licencirani sudac Damir Jurlina iz Banjola.

Uz mali nogomet odigrala se i odbojkaška utakmica u balon dvorani područne osnovne škole u Banjolama. Ishod toga dvoboja kojega su igrali mješoviti timovi od tri muška i tri ženska člana bio je 2:0 u korist domaćina. Odbojkaški susret sudio je časnik Antonio Lanc. Nakon odigranih utakmica zadovoljni gosti i domaćini nastavili su druženje uz okrjepu i piće u prostorima Teniskog kluba Banjole. Rex