Dva teška poraza pulskih vaterpolista

BRODGRADITELJ I ADRIATIC PREJAKI ZA PULU
Ovog vikenda Pulski su vaterpolisti pretrpjeli dva teža poraza na gostovanjima u Betini i Šibeniku. Očito prvoplasirana i drugoplasirana momčad Druge vaterpolo lige sjever ima preveliku kvalitetu za domete Pulskih vaterpolista. U subotu se odigralo šesto kolo u Betini gdje je domaćin "Brodograditelj" porazio Pulu sa visokih 17: 7, po četvrtinama: 2:1, 5:4, 5:0, 5:2. Strijelci za Pulu u ovom susretu bili su Frajman sa tri, te Vučetić, Sović, Taletović i Hinić sa po jedan gol. U nedjeljnom susretu, sedmom kolu, domaći "Adriatic" svladao je Pulu sa 13:6, po četvrtinama 2:2, 4:1, 7:3 i 0:0. U ovom susretu Pulski „sidrun“ Hinić nije ulazio u vodu jer mu je doktor strogo zabranio nastup zbog visokog tlaka,  a Babić je zaradio isključenje s pravom zamjene u trećoj četvrtini zbog grubog faula. Strijelci za Pulu u ovoj utakmici bili su Babić i Krizman-dva pogotka, a Frajman i Sović su postigli po jedan zgoditak. (M. Angelini/foto: M. Angelini-arhiva)