Dva gola Grpca za pobjedu Novigrada

Dva gola Grpca za pobjedu Novigrada-53745

NOVIGRAD : MAKSIMIR 2:1
Teže nego se očekivalo Novigrad je došao do nova tri boda koja ga i dalje drže pri vrhu tablice 3. HNL. Novigrad je poveo golom Grpca u 22. minuti, da bi nakon toga Maksimir imao dvije šanse za izjednačenje, a treću sreću gosti iskorištavaju u 41. minuti preko Špišića. U zadnjoj minuti prvog dijela kroz šumu nogu Grbac je ponovno precizan i tako je Novigrad otišao na odmor s prednošću. U drugom dijelu nije bilo golova, a Novigrad je spašavao dobri golman Beblek.

Novigrad : Maksimir 2:1 (2:1) Strijelci: 1:0 Grbac (22), 1:1 Špišić (41), 2:1 Grbac (45).

Novigrad: Beblek, D. Valenta, Mileusnić, Tomašević, E. Valenta (od 54' Batelić), Glavaš, Vrdoljak, Ugrina (od 78' Tanković), Mijoković, Tatar (od 86' Grle), Grbac. Rex