Proteklog vikenda u Dubrovniku je održano Prvenstvo Hrvatske - play off  Hrvatske 1. kadetske judo lige Hrvatske,  koja je startala sa 16 klubova u muškoj i ženskoj konkurenciji u play off- završnicu plasiralo..."/>

Drugo mjesto PULAFIT-a

KADETKINJE JUDO KLUBA "PULAFIT" NASTUPILE U PLAY OFF-U  LIGE HRVATSKE
Proteklog vikenda u Dubrovniku je održano Prvenstvo Hrvatske - play off  Hrvatske 1. kadetske judo lige Hrvatske,  koja je startala sa 16 klubova u muškoj i ženskoj konkurenciji u play off- završnicu plasiralo se po šest (6) ekipa- klubova u muškoj i ženskoj konkurenciji. U završnicu su se plasirale kadetkinje judo kluba "PULAFIT" PULA. U sastavu: Robin Kosteši?, Antonela Vukojevi?, Sabine Avdovi?, Tea Beši?, Blaženka Mazzanti i Astrid ?udi?.
Kadetkinje judo kluba "PULAFIT" Pula osvojile su drugo mjesto , što je izvanredan plasman samim time jer smo bili jedina ekipa koja je u ligi nastupla bez poja?anja iz drugih klubova , oslonjeni isklju?ivo na svoje ?lanice. Ostvaren je odli?an rezultat jer s obzirom da smo 2006. godine imali puno ja?u ekipu i osvojili smo peto mjesto , ove godine puno mla?a ekipa je dala svoj puni maksimum da se ostvari ono što nitko nije mislio da ?emo posti?i.
1. kolo play off sastali su se:
JK Pulafit–JK Slano Slano- pobijedila ekipa JK  Pulafit 3:2 ( 30: 20)
-48 kg ROBIN KOSTEŠI? – Adela Plo?i?  0:1 (0:10)
-52 kg ANTONELA VUKOJEVI?- Gabrijela Mili?  0:0 (0:0)  druga borba 1:0 (10:0)
-57 kg SABINE AVDOVI? – Klara Vojvodi?  0:1( 0:10)
-63 kg TEA BEŠI? – Paola Mozara  1:0 ( 10:0)
+63 kg BLAŽENKA MAZZANTI – Lea Duplica  1:0 (10:0)
Izuzetno težak me? nakon gubitka boda od strane Robin Kosteši? , druga broba do 52 kg Antonela Vukojevi? sa Gabrijelom Mili? završio je neriješeno, Sabine Avodovi? gubi borbu nakon toga Tea Beši? pobije?uje iponom i otvara nadu za Blaženku Mazzanti koja je pod presijom jer mora pobijediti sa iponom svaka druga njena pobjeda daje prednost protivni?koj ekipi , nakon po?etnog vodstva Blaženka poja?ava, ali protivnica se cijelo vrijeme brani zadnjih šest sekundi Blaženka ?ini kona?ni napor baca protivnicu i pobije?uje iponom tog trenutka me? je završio sa 2:2 20:20.
Prema propozicijama me? koji se završio bez pobjednika se ponavlja te na tatami izlaze ponovo Antonela Vukojevi? i  Gabrijela Mili? kao i u prvoj borbi po?inje tvrda borba Gabrijela Mili? otvara borbu sa dobrim bacanjem i vodi yukom, nakon toga se Antonela budi i baca protivnicu na yuko i zadržava je u zahvatu držanja do isteka vremena i donosi pobijedni?ki bod ekipi  i kona?nu pobjedu od 3:2 30:20
2. kolo play off – borba za ulazak u finale sastali su se:
JK Pulafit- JK Student Split pobijedila ekipa JK Pulafita 3:2 (30:20)
-48 kg ROBIN KOSTEŠI? – ( nema protivnice) 1:0 (10:0)
-52 kg ANTONELA VUKOJEVI? – ( nema protivnice)  1:0 (10:0)
-57 kg TEA BEŠI? – Anja Dragun  1:0 (10:0)
-63 kg SABINE AVDOVI? – Dunja Gotovac 0:1 (0:10)
+63 kg BLAŽENKA MAZZANTI – Paula Vrli? Kova?i? 0:1 (0:10)
Student – Split je zapo?eu ovu borbu bez svoje dvije predstavnice koje nisu prošle na vagi jer su bile teže od dozvoljene težine za te kategorije.
Nakon po?etnog vodstva od  2:0 , na tatami je ponovo izišla Tea Beši? ovaj put u kategoriji do 57 kilograma i protiv Anje Dragun efektinim bacanjem pobije?uje i donosi klju?ni tre?i bod za ekipu , nakon toga su Avdovi? i Mazzanti odradile me?eve bez neke posebne  želje za pobjedom i izgubile te je Student uspio umanjiti  efektnu pobijedu . Me? je završio pobjedom Pulafita i plasmanom u finale.
3 kolo play off – borba za prvo mjesto sastali su se:
JK Pulafit–JK Pujanke Split pobijedila ekipa Pujanki 1:4 (10:35)
-48 kg ROBIN KOSTEŠI? – Ana Kokeza  0:1 (0:10)
-52 kg ANTONELA VUKOJEVI? – Marija Pavi?  1:0 (10:0)
-57 kg TEA BEŠI? – Lucia Donelli 0:1( 0:5)
-63 kg SABINE AVDOVI? – Barbara Mati? 0:1 (0:10)
+ 63 kg  ASTRID ?UDI?- Ivana Marani? 0:1 (0:10)
U finalnoj borbi protiv Pujanki ve? je došlo do izražaja zadovoljstvo zbog ulaska u finale i djevojke su bile prezadovoljne ve? postignutim, tako da su u finalnu borbu ušle opušteno , prvu borbu Robin gubi iponom, u me? vra?a Antonela koja tako?er pobje?uje svoju protivnicu iponom nakon toga Tea u borbi protiv Lucie Donelli gubi na yuko , a sve poradi greške sudaca jer nakon bacanja  prelazi u zahvat držanja gdje drži protivnicu pod kontrolom 20 sekundi no neiskusni suci za semaforom ?ine grešku te skra?uju zahvat za tri sekunde i ostvaruje yuko no to je ndeostatno za pobjedu te gubi ovu borbu, Sabine i Astrid nisu imale šanse protiv svojih protivnica i te borbe gube .