Derbi na Velom Vrhu pripao Štinjanu

VELI VRH-ŠTINJAN 2:3
Tradicionalni rivali Veli Vrh i Štinjan susreli su se danas na igralištu Tivoli na Velom Vrhu u okviru Prve županijske nogometne lige. Ovaj susret privukao je na tribune 250 ljubitelja nogometa, a radi se o broju na kojem bi mogli pozavidjeti i bolje rangirani nogometni klubovi. Utakmica se odigrala po dosta teškom terenu, a sama utakmica je bila borbena i nervozna sa obije strane.Domaćini su pobjedu prokockali u zadnjih pet minuta, jer su do 85 minute vodili s 2:1. Gosti su poveli zgoditkom Miloša u 13 minuti utakmice da bi samo minutu kasnije Sarvan poravnao na 1:1. Pred sam kraj prvog dijela u 42. minuti domaći igraći su postigli gol preko Banovića i taj rezultat vrijedio do 85. minute kada su igraći Štinjana izjednačili golom Devovića. Igraći Velog Vrha nisu se niti oporavili od ovog gola, a Grgić je u 88.minuti postigao gol za konačni trijumf Štinjanaca. (MANUEL ANGELINI)