Dečki iz Tehničke škole Pula državni prvaci u stolnom tenisu

Dečki iz Tehničke škole Pula državni prvaci u stolnom tenisu-95703

DRŽAVNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA U STOLNOM TENISU
U Poreču se od 23. do 25. ožujka 2019. održava Državno školsko prvenstvo u stolnom tenisu za učenike srednjih škola. Istarska županija je bila zastupljena sa Tehničkom školom Pula za koju nastupaju Ivan Franjul, Aleks Krstevski, Andrea Milohanović, Leo Vekić i Matija Milohanović i ti dečki su osvojili prvo mjesto i postali državni prvaci.

U natjecanju po grupama pobijedili su, možda i glavne favorite za naslov prvaka, a ujedno i juniorske reprezentativce Hrvatske – Lovru Zovku i Filipa Borovnjaka iz Zagreba sa 3:0. U četvrtfinalu su pobijedili sportsku gimnaziju ŠPOGI sa 3:2, a u kojoj igra i najperspektivniji junior Hrvatske Ivor Ban.

Danas, ponedjeljak u polufinalu pulski Tehničari pobijedili su sa 3:1 Zrakoplovca iz Velike Gorice, dok su u finalu bili bolji od Ekonomista iz Čakovca 3:0.

Dečke su kroz natjecanje vodile profesorice Sanja Peranić i Danijela Koljđeraj.