Centurionu četvrti poraz zaredom

Centurionu četvrti poraz zaredom-56360

CENTURION : ŠIBENIK 1:3
Četvrto kolo 1. Hrvatske lige - Skupina 3 u solidno popunjenom Sportskom centru Mirna donijelo je mušku odbojku u kojoj je domaćin Centurion imao veliku želju da sa Šibenikom prikaže igru za pobjedu. Motiviran i snažan početak domaćina u prvom setu donio je stalno vodstvo Puljana koje se zaokružilo dobivanjem ove dionice susreta s rezultatom 25:21. U tom djelu meča raspucao se Ivan Đeba sa 14 poena na kraju. Vedrana Arapovića ozljeda usne usporila je te se morao zadovoljiti sa 9 poena.

U drugom setu koji se pokazao na kraju i odlučujućim gosti bježe na 20:24 uvjereni da je prvi bod već tu. Uporni Puljani stišću zube, bolje primaju loptu te dobro poentiraju što im donosi dramatičnih 25:24. U napadu za zadnji poen nije dobro ciljao ,u subotu sjajni Valter Siljan, što je gostima bilo dovoljno za preokret i konačnih 26:28.

Treći set nije imao previše priče i zgusnuti rezultat. Nakon minimalnog 9:10 vodstva Šibenčana , Puljani malo gube na svježini što gost koristi za završnih 18:25. Četvrti set gotovo da je preslika onog drugog. Ovoga puta kraj se najavio kod rezultata 23:23. Ponovno pribraniji i mirniji gosti kod kojih su neuhvatljivi bili Ivan Zeljković, Ante Mišura, Dino Jurlin, Pero Križanović i Ante Colić pečat ukupne pobjede stavljaju na rezultat 23:25.  Ovim porazom Puljani su se dva kola prije kraja sezone definitivno oprostili od razigravanja i nastupa u četvrt završnici prvenstva.

Centrurion : Šibenik 1:3 (25:21, 26:28, 18:25, 23:25)

Centurion: Dasko 3, Dudić 4, Štorc 9, Jovanović 2, Banković, Macan, Siljan 19, Đeba 14, Bljajić 4, Arapović 9, Nimac, Vuk
Šibenik: Kunčić 1, Vrcić, Poropat, Zeljković 14, Čogelja, Skelin 1, Križanović 12, Mišura 10, Jurlin 14, Colić 13 . J.J.Ć.