Buzet pregazio Arenu Jadrograd

ARENA JADROGRAD-BUZET 28:35
Rukometaši Buzeta večeras su pred pulskom publikom pokazali da su znanto bolja ekipa od Arene Jadrograd, te kako njihovi rezultati ove sezone nisu plod slučajnosti. Do poluvremena gosti iz Buzeta stigli su da pet golova prednosti pa se na odmor otišlo s rezultatom 12:17. U nastavku utakmice osim dobre igre gostiju svoju su predstavu imali i nevjerojatno loši suci Luka Matić te Darijo Tečević koji su vježbali strogoću bespotrebnim isključenjima koje bilo teško prebrojati. Kod Arene Jadrograd kako tako odigrao je jedino Igor Rožman koji je postigao osam zgoditaka dok su god gostiju pucačku večer imali Davor Šunjić sa osam pogodaka, Neno Gašpar sa sedam i Raul Vozila sa šest postignutih golova. Ovoj trojici strijelaca treba pridodati odličnog gostujućeg vratara Mateja Slipčevića koji je na svoj „konto“ upisao deset obrana i jedan obranjeni sedmerac.Sve skupa sasvim dovoljno za veliku rezultatsku prednost od sedam golova razlike  za konačnih 28:35. (M.Š./Manuel Angelini)