Buje, Rovinj i Banjole ušli u polufinale Kupa Istre

Buje, Rovinj i Banjole ušli u polufinale Kupa Istre-96435

PAZINKA I JADRAN IGRAJU 23. TRAVNJA U 17 SATI
Buje, Rovinj i Banjole ušli su u polufinale Kupa Istre, a četvrti sudionik znati će se nakon što 23. travnja svoju četvrtfinalnu utakmicu odigraju Pazinka i Jadran.

ULJANIK – ROVINJ 1:3
Nakon što su Rovinježi vodili na poluvremenu sa 1:0, Uljanik je iz kaznenog udarca preko Deana Moravca došao do izjednačenja u 55. minuti, ali nakon toga braća karlović iz Rovinja daju svaki po jedan gol za pobjedu momčadi Alena Jurića.

BUJE – MLADOST /RS/ 2:1 (0:1)
G
osti iz Rovinjskog sela su vodili u Bujama nakon prvih 45 minuta, ali valenta u 62. minuti iz kaznenog udarca izjednačuje. Nakon toga gosti dobivaju istu priliku, ali vratar Melon brani penal, a domaćin preko Šoškića u 75. minuti dolazi do pobjede.

RUDAR – BANJOLE 1:2 (0:0)
Nakon što je Rudar poveo preko Macana, momčad Dragana Tomića se nije predavala i sa dva gola Jozepovića zasluženo je preokrenula rezultat.

KUP NSŽI – ČETVRTFINALE:

RUDAR – BANJOLE 1:2 (0:0), Strijelci: 1:0 Macan 56´, 1:1 Jozepović 75´, 1:2 Jozepović 83´
BUJE – MLADOST /RS/ 2:1 (0:1), Strijelci: 0:1 Đuričić 45´, 1:1 Valenta 62´-11m, 2:1 Šoškić 75´
ULJANIK – ROVINJ 1:3 (0:1), Strijelci: 0:1 Krajcar 39´, 1:1 Moravac De. 55´-11m, 1:2 Karlović M. 61´, 1:3 Karlović K. 74´
PAZINKA - JADRAN (23. travanj u 17 sati)