Biska ugasila Plamen iz Požege

BISKA PULA-PLAMEN  69 : 61
Košarkašice Biska pule bez ozlijeđene Amerikanke Taylor James koja je utakmicu odgledala sa klupe za pričuve, dobro su iskoristile zalihu iz druge četvrtine te susret s Plamenom iz Požege završile su pobjedom odnosno rezultatom 69 : 62. Otvaranje utakmice , prva četvrtina , nije nudila dobre najave. Naime go će na prvi odmor odlaze s rezultatom 14 : 19. U nastavku , a nakon terapije koje im je na odmoru priredio trener Ivan Đukić buđenje Puljanki. Silovitih 10  tak minuta druge četvrtine završava se sa velikih 23 : 8. U drugom dijelu utakmice Požežanke se ne predaju i uglavnom love zaostatak od  est do sedam poena. Sve se završilo ipak nakon nakupljenih osobnih grešaka gošći koji bonus plaćaju slobodnim bacanjima. Na kraju utakmice , u prvog strijelca večeri promaknula se Nina Premasunac sa 26 poena. Nakon pobjede koja je upisana u šestom kolu , Puljanke su stigle do treće prvoligaške pobjede. (M.Š.)