Bijeloplavi još uvijek nekompletni

Bijeloplavi još uvijek nekompletni-90968

PULA 1981 - KVARNER 2010  79:93
Treću pripremnu utakmicu sezone 2018/19 trener Branimir Pavić brzo će pospremiti u arhivu, obzirom da su Puležani protiv Kvarnera 2010 na parket Doma sportova Mate Parlov istrčali sa samo 7 igrača, od kojih je povratnik u bijelo-plavi dres, Vedran Pušić, odigrao samo prvo poluvrijeme. Riječani su nakon 40 minuta igre slavili konačnim rezultatom 79:93.

Na klupi su "društvo" suigračima pravili ozlijeđeni Saša Gligorović i Igor Stojanović, koji se treninzima vračaju u ponedjeljak, a početkom tjedna se priključuju i Teo Šimović te Ante Grašo, nakon čega će momčad Pule 1981 ipak izgledati podosta drugačije. Toni Jelenković predvodio je domaće s 29 postignutih koševa, Kristijan Andabaka dodao je 13, dok su Montel Williams i Vedran Pušić zabili po 10 koševa. Ekipu trenera Jurkovića do pobjede je predvodio Mate Vucić s 25 postignutih poena.

Sljedeću provjeru Bijeloplavi imaju u četvrtak u Ajdovščini gdje će odigrati revanš utakmicu protiv istoimenog domaćina, nakon čega, u subotu, odlaze u Zadar na prijateljski susret protiv Sonik Puntamike.

PULA 1981 - KVARNER 2010 79:93 (12:22, 22:17, 19:28, 26:26)

Pula 1981: Williams 10, Marić 6, Koljanin 6, Jelenković 29, Sekulić 5, Andabaka 13, Pušić 10; trener: Pavić.

Kvarner 2010: Marinčić, Delpin 3, Ćosić 10, Vucić 25, Bilalović 15, Desić 10, F.Gustovarac 3, Benković 5, Salamun 3, M.Gustovarac 4, Jerčinović 3, Modić 12; trener: Jurković.