Bankarke stigle do sedme pobjede

VOLKSBANK AZENA: OTP BANKA 2:3
Odbojkašice OTP banke do uvijek vrijedne gostojuće pobjede došle su u 13. kolu 1. lige na gostovanju u Velikoj Gorici gdje su s rezultatom 3 : 2 bile bolje od domaćina Volksbank Azene. Iako se meč rastegao na dva sata borbe, prva dva seta koje su bankarke dobile s rezultatom 25 : 21 i 25 : 22 najavili su drugačiji rasplet. U trećem setu, domaća ekipa koja je imala puno problema sa prijemom i organizacijom napada zahvaljujući terhničarki Diani Rašić koja sjajno pronalazi Anitu Solomun vrača se u igru te treći i četvrti set dobiva s jednakih  25 : 20. U ruletu petoga seta Puljanke dižu ritam igre , na mreži bolje blokiraju Solomun i to je dovoljno za osjetno 10 : 4 vodstvo. Kraj meča u petom setu došao je nakon što je OTP banaka iskoristila treću meč loptu koja je napokon donijela i ples na gostujućem terenu. (M.Š.)