Arenašice stigle do još jedne pobjede

ARENA-TROGIR 25:23
Rukometašice Arene su u izjednačenoj utakmici, s protivnicama sa kojima se dobro poznaju, zahvaljujući dobroj obrani došle do još jedne pobjede. Iako su puljanke su vodile gotovo cijelu utakmicu u 44. minuti je došlo do neočekivanog vodstva gošći koje su povele s 18:20. Nakon što su puljanke izjednačile na 21:21 dolazi do preokreta, pa uz znatno ozbiljniju obranu u 57. minuti dolazi do vodstva od 25:21 nakon čega rukometašice Trogira uspijevaju postići još dva zgoditka dovoljan tek za podnošljiviji poraz. U domaćem sastavu uz odlično odigranu obranu istakla se Tina Gavranić s šest golova te sa golom manje Kiridžić, Mudronja i Nikčević Kod gošći raspucane su bile Hrgović i Petković koje su zajedno postigle 15. golova. (M.Š./Foto:M.Angelini)