Arena poražena uz blagoslov sutkinja

ARENA:TROGIR 26:27
U drugom kolu lige za prvaka rukometašice Arene poražene su od Trogira s 26:27. U prvom dijelu utakmice domaće rukometašice uspijevale su unatoč lošem suđenju sutkinja Antonije Krivačić i Tatjane Rašić donekle kontrolirati igru pa se na odmor otišlo s golom prednosti za Arenu 17:16. u nastavku utakmice do raspleta je došlo u 54. minuti kada gošće nakon dvije „mrtve šanse“ koje su promašile Kiriđić i Devović .dolaze do prednosti od 26:27 koju održavaju do kraja. Odlučni gol postigla je odlična Trogiranka Irena Đeko koja je pored svoga imena upisala čak deset zgoditaka. Ono što su sutkinje dosudile u zadnjem napadu Arene, kada u zadnjoj sekundi zbog navodnog prekršaja u napadu, poništavaju regularan gol Mudronje dokaz je da se ovaj dio lige igra za sudce i delegate koji uzimaju glavnu riječ u ključnim trenutcima umjesto da to prepuste akterima na terenu. (M.Š./M.Angelini)