21 Troefeo internacionale citta’ di Udine

PULAFITU DVA ZLATA,JEDNO SREBRO I PET BRONCI
Dana 18 svibnja 2008. godine održan je me?unarodni turnir „21 Troefeo internacionale  citta' di Udine“  Udine - ITALIA , u organizaciji judo kluba Tenri Udine  na turniru je u?estvovalo oko  300 natjecatelja iz 43 kluba  i  4 države : AUSTRIJA , HRVATSKA , SLOVENIJA , i ITALIA.Vrlo uspješan vikend nastup osam ?lanova judo kluba „ Pulafit „ Pula koji se vra?aju sa dva zlata , jednim srebrom i pet bron?anih medalja,  pregršt medalja osvojen na me?unarodnom  turniru koji je održan u Udine- Italia.
U uzrastu mla?ih dje?aka ro?enih 1996.  nastupili su  :
U kategorji do 55 kg ERIK ŠKORAVI?  ( osvojio 1. mjesto) u prvoj borbi je bio uspješniji od Rossetti Matteoiz Italije , da bi nakon toga u finalnoj borbi pobijedio Labaduk Filipa iz Krka i osvojio prvo mjesto. U kategoriji +60  kg  MILAN BALA?  ( osvojio 2. mjesto ) Milan je u finalnoj borbi izgubio od Uši? Filipa iz Istarskog borca- Pula te tim porazom na kraju zauzeo drugo mjesto. U uzrastu mla?ih kadetkinja ro?enih 1994-1995 godine nastupile su: U kategoriji do 40 kg nastupila je ROBIN KOSTEŠI? ( osvojila  3. mjesto ) Robin je u prvoj borbi izgubila od Austrijanke Dornhofer Christine, te u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od talijanke Bevilacqua Frederica, te ovom pobjedom Robin je osvojila tre?e mjesto.
U kategorji do 48 kg NIKA PILJAN ( osvojila 3. mjesto).  Nika je u prvoj borbi izgubila od talijanke Posocco Francesca, a nakon toga u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od Andrighetto Terese iz Italije i tom pobjedom osvojila tre?e mjesto. U kategoriji do 57 kg  TEA BEŠI? ( osvojila 3. mjesto) Tea je u provoj borbi poražena od Paradal Denise, te nakon toga u borbi za tre?e mjesto bila uspješnija od  Marold Kristine iz Krka, ovom pobjedom Tea je osvojila tre?e mjesto.

U uzrastu mla?ih seniorki do 23 godine (U- 23) nastupila je: U kategoriji do 63 kg  ANITA PRGOMET  ( osvojila 3. mjesto )  u prvoj borbi se stastala sa najboljom talijankom Grosso Ester  u izuzetno dobroj borbikoju je Anita pružila nakon što je borba završila neriješeno, odmah je  krenula nova borba „Golden scor“- zlatni bod , druga borba je nalikovala prvom dijelu vrlo izjedna?eno da bi sredinom druge borbe Grosso na?inila napad koji je poentirala i pobijedila Anitu . Nakon poraza Anita je u borbi za tre?e mjesto pobijedila je Mozzo Valentinu iz Trsta, te na kraju osvojila tre?e mjesto.U uzrastu  mla?ih seniora do 23 godine (U-23)  nastupio je :  U kategorji do 55 kg  BORNA KMET (osvojio 1. mjesto ) Borna je u finalnoj brobi bio bolji od Settimo Amedeo iz Tolmezza te ovom pobjedom osvojio prvo mjesto U uzrastu seniora preko 23 godine U kategorji do 100 kg ŽARKO PERI? ( osvojio 3. mjesto) Žarko je u prvoj borbi izgubio od  Borin Alberta – Fiamme Azzurre, da bi nakon toga u borbi za tre?e mjesto bio uspješniji od Pizza Massimiliano i ovom pobjedom osvojio tre?e mjesto